« avalehele

eParkimine?

Austatud klient!

Paljud meist on igapäevaelus kokku puutunud eMaksuameti, eKooli, eKinnistusraamatuga jne. Nüüdsest on Teie käsutuses ka eParkimine.

eParkimine on elektrooniliste parkimislubade süsteem internetis, mille kasutajateks võivad olla nii parklasse ühekordset parkimisluba taotlev sõidukijuht, kui ka mõnel suurel parkimisalal igapäevast parkimist korraldav majahaldur. Mitmekesistades olemasolevaid parkimislahendusi ja makseviise annab eParkimine täiesti uudse parkimisteenuse kogemuse Teile - selle keskkonna kasutajale. Uus lahendus võimaldab senisest paremini arvestada Teie soovidega, pakkudes näiteks põhjalikku ülevaadet sobiva parkimiskoha leidmiseks või avardades seniseid parkimisteenuse eest tasumise viise internetipanga kasutamise võimaluse või nutiseadme kasutamisega.

eParkimise keskkonna eesmärk on toetada kvaliteetse parkimisteenuse osutamist, arendada parkimiskultuuri ja leida seeläbi keskkonna alaliseks kasutajateks rahulolev klientuur. Lubadusega, et eParkimine tähendab ka edaspidi pidevalt uusi teenuseid, püüame Teiega üheskoos liikuda samas tempos meid varsti pea kõikjal ümbritseva ja kiirelt areneva „e“ valdkonnaga. Meie meeskond soovib positiivset kogemust kõigile klientidele, kes on eParkimise võimalustega tutvunud ja selle kasutajateks ennast registreerinud. eParkimine on mõeldud spetsiaalselt Teile!

Meeldivat kasutamist!
Teie Citypark